2 000 Ft
35
1899-1900 A Magyar Iparművészet c. folyóirat számai egybekötve (II-III. évf., 1899. jan. - 1900. jan.-márc.), gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva, félvászon-kötésben, kissé sérült borÃtóval, hiányzó gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal