3 600 Ft
1910 A Művészet c. folyóirat teljes IX. évfolyama egybekötve. Szerk.: Lyka Károly. Bp., 1910, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat-Singer és Wolfner. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal, közte Körösfői-Kriesch Aladár "In memoriam sempiternam" c., Székely Bertalan halálának alkalmából készült művének reprodukciójával. Kissé sérült, kopott borítójú félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel.