1 200 Ft
10
1911-1914 Színházi újság I. évf. 2. sz., Makó, 1911. szept. 10-16., tűzött papírkötés, 18 p. + Színházi élet és mozi III. évf. 4. sz., szerk.: Incze Sándor, 1914. jan. 25.- febr. 1., fekete-fehér képekkel illusztrált, tűzött papírkötés, kissé kopott, 32+IV p.