2 000 Ft
17
1913 A Művészet c. folyóirat teljes XII. évfolyama egybekötve. Szerk.: Lyka Károly. Bp., 1913, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat-Singer és Wolfner. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal, közte Körösfői-Kriesch Aladár színes kőrajzával illusztrálva. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, hiányzó gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.