3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
1915 Az Élet c. folyóirat VII. évfolyama egybekötve (I. kötet). Bp., 1915, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt., VII+632 p. Gazdag fekete fehér képanyaggal, I. világháborús hírekkel, fotókkal. Aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötésben (az eredeti borító felhasználásával újrakötött), kopott borítóval, márványozott lapélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal.