2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
1916-1917 Az Érdekes Újság számai az I. világháború idejéből, benne a háború híreivel és képeivel, gazdag fekete-fehér képanyaggal. Egybefűzve, egészvászon-kötésben, helyenként sérült lapok, kivágások, körbevágott lapszélek.