1837 Das Panorama des Universums 1. évfolyam, bekötve. 24 db acélmetszettel, benne Mária Anna és I. Ferdinánd koronázása. Kissé sérült félvászon kötésben
1937 Az Uj Magyarság évkönyve. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált, rajta a kor ismert személyeivel és eseményeivel, Hitler, Horthy Miklós, Gömbös Gyula, Franco, a spanyol pogárháború képeivel...stb. Illusztrált (Szemes) papírkötésben, javított kötéssel, bejelölésekkel.
1937 Esztergomi idegenforgalmi kiadvány sok képpel és reklámmal, magyar, német, francia, olasz és angol nyelvű részekkel, dekoratív első és hátsó rajzos borítóképpel (szign. Kollányi), jó állapotban, 48p
cca 1938 Légrády Sándor (1906-1987) után: Szent István Király 900 jubileumi évének emléklapja. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Kartonra kasírozva, karton széle kissé sérült. 18x11 cm.