cca 1950-1960 Vígszínház Molnár Ferenc: Az ördög c. előadásának prospektusa, Pándy Lajos, Ruttkai Éva, Gordon Zsuzsa, Latinovits Zoltán, Mensáros László, Várkonyi Zoltán, Gera Zoltán, ...stb. Horvai István rendezésében. Hajtott, 29x20 cm.
cca 1952 Pan American World Airways Destination Unlimited. Fekete-fehér fotókkal illusztrált angol nyelvű Pan American World Airways kihajtható prospektus, nagyméretű térképpel.
1952 Vihar c. magyar film ismertetője (rendezte: Fábry Zoltán, szereplők: Bihary József, Kiss Manyi, stb.), fekete-fehér képekkel illusztrált, sarkán kissé sérült, 4 p.
1954 Béke és Szabadság V. évf. 25. sz., 1954. jún. 23., számos fekete-fehér fotóval, köztük Puskás Ferenc a Magyarország (Aranycsapat) - Nyugat-Németország mérkőzésen, 24 p.
cca 1954-80 össz. 11 db (művészettörténeti, zenetörténeti, műemlékvédelmi, archeológiai témájú különlenyomat és nyomtatvány tétel (Horányi Mátyás: Az Esterházy-opera, Zádor Anna: A műemlékvédelem kezdeteinek tendenciáiról stb.), részben sérült