Nyomtatványok Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2585953
14431
414
Printed Materials
1873 A felső-eőri evang. reform. egyház története, templomának évszázados ünnepére. Szerk.: Gueth Sándor. Szombathely, 1873, Bertalanffy Imre-ny., 19 p. Kissé sérült, szétvált fűzéssel, helyenként foltos. 2562772
14432
414
Printed Materials
1876 Budapest főváros törvényhatóságának meghívója a Hungária szállóban tartandó díszebédre. Sérült 2454800
14433
414
22000
Printed Materials
cca 1880 Hermannstadt / Nagyszeben / Sibiu, Erdély képes leporelló 2588508
14434
414
Printed Materials
cca 1880 2 db régi üdvözlőkártya, sérült 2591072
14435
414
Printed Materials
cca 1880 Souvenir von Jerusalem, képes leporelló, viseltes állapotban 2592808
14436
414
Printed Materials
cca 1880-1900 Oskar von Riesenthal (1830-1898) után: Strix aluco, linn. (Bagolypár). Színes litográfia, a lap sérült, foltos, 41x30 cm 2588183
14437
414
Printed Materials
1881 Az "Első Magyar Harczos-Kar" betegsegélyező és temetkezési egyletnek alapszabályai. Bp., 1881., Deutsch M., 40 p. Magyar és német nyelven. Félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kötéssel. 2351208
14438
414
Printed Materials
1886 Pozsony (Pressburg / Bratislava), Preßburger Humoristische Blätter, szakadással, 8p 2591544
14439
414
Printed Materials
1887 Bp., A Budapesti Önkéntes Mentő-Egyesület elnökének gróf Andrássy Aladárnak nyomtatott levele 2594421
14440
414
Printed Materials
1889 Szent Beszéd az esztergomi katolikus legényegylet zászlószentelése alkalmából, elmondta dr. Machovich Gyula pápai titkos kamarás, szép állapotban, 15p 2589677
14441
414
Printed Materials
1892 Alsó-Tátrafüred jelzett levélpapír, 4 oldalas levéllel 2591008
14442
414
Printed Materials
1896 A millenniumi hódoló díszfelvonulás. Körkép 32 p + 4 (reklámok) Borító sérült. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft