1897 Vádeszéd Szentmarjay Dezső, a marosvásárhelyi (Erdély) kir. törvényszék elnökének Pálfy Mihály, a "Közérdek" című hírlap szerkesztője elleni sajtóperben, szép állapotban, 29p
1898-1915 Vegyes szentkép tétel, közte Remete Sz. Máriás és Szent Erzsébetes is, köztük lito és csipkés is, kb. 30 db, 11x7 cm és 8x5 cm közötti méretben
1899-1900 A Magyar Iparművészet c. folyóirat számai egybekötve (II-III. évf., 1899. jan. - 1900. jan.-márc.), gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva, félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, hiányzó gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal