cca 1900-1910 Dekorative Vorbilder, 30 db szecessziós, historizáló, japonizáló és egyéb ornamentikával, illusztrációval díszített nyomat. Lapok széle részben kisebb szakadásokkal vagy kisebb foltokkal. Lapméret: 36x25 cm
cca 1900-1910 Denver and the Mountain Parks, szecessziós album 32 db utólagosan színezett képpel, angol nyelven. Zsinórfűzéses papírkötés, dekoratív, aranyozott, dombornyomásos borítóval, sérült, a gerincnél kissé hiányos, 26x20,5 cm
1902 A délvidéki kivándorlási kongresszus tervezete és ezzel kapcsolatos nyomtatványok, levelek (Felhívás a Délvidék társadalmához + határozati javaslat, stb.)