1907 Turisták Lapja XIX. évf. 1-4., 5-7. és 8-10. sz., 1907. ápr. 30.-okt. 31. Szerk.: Dr. Téry Ödön, Petrik Lajos. Bp., Hornyánszky Viktor cs. és kir. udvari könyvnyomdája, 220 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítókkal, részben felvágatlan lapokkal.
cca 1910 Norge i Billeder, képes album fekete-fehér fotókkal, négynyelvű (dán, német, angol, francia) bevezetővel. Oslo, Mittet & Co. Kunstforag. Tűzött papírkötés, sérült, a hátsó borító és az utolsó két lap elvált a kötéstől.
cca 1910 Rigi-Bahn, Luzern-Vitznau-Rigi-Kulm, Vierwaldstätter-See, képes ismertető és vasúti menetrend, többnyelvű, színes litho panorámaképpel illusztrált, kihajtva: 55x18 cm
cca 1910-1920 Rigi, album 28 db fekete-fehér fotóval, Photoglob Zürich, tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, részben szétvált kötéssel, sérült, kijáró lapokkal
1910 A Művészet c. folyóirat teljes IX. évfolyama egybekötve. Szerk.: Lyka Károly. Bp., 1910, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat-Singer és Wolfner. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal, közte Körösfői-Kriesch Aladár "In memoriam sempiternam" c., Székely Bertalan halálának alkalmából készült művének reprodukciójával. Kissé sérült, kopott borítójú félvászon-kötésben, márványozott lapél...