1920 Bilkey apát-plébános üdvözlő beszéde a magyar nemzeti hadsereg katonáihoz Horthy Miklós fővezér Székesfehérvárra való bevonulása alkalmából, röplap, hajtott, sérült, kissé hiányos, kopásnyomokkal,
cca 1920-1930 Egy ismeretlen rovar kalandjai, Tolnai Kis Könyvtára képregényfüzet, Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., papírkötés, tűzés nélkül, helyenként kissé sérült lapok, a címlap javított
cca 1920-2000 Közepes doboznyi papírrégiség és egyéb tétel: kb. 300 db fotó, kb. 100 db színes negatív, sok képeslap, kártyanaptár, nyomtatványok, 3 db horgász újság, stb.
1925 Cimbora. 4. évf. 31. sz. 1925. aug. 2. Románia és az utódállamok egyetlen magyarnyelvű képes heti gyermeklapja. Szerk.: Benedek Elek. Szatmárnémeti/Satu-Mare,1925 "Cimbora", 482-496 p. A borítón cserkész témájú grafikával (jelzett a nyomaton: Loránt), a borítón bélyeggel.