Omega Seamaster 30 (1964), mechanikus, férfi karóra, 17 köves, bordó bőrszíjjal, aranyozott tok, működik, de tisztításra szorul, mert a másodperc mutató néha megáll. d:33mm (korának megfelelő állapotban).
Rado Florence quartz karóra, zafír üveggel, karcálló zafírkristály óra üveggel, sárga számlappal, a számlapon kövekkel, fém szíjjal, működik, h: 22 cm, óratest: 3,5x3 cm
Ezüst (Ag) tokos Longines zsebóra, jelzett számlap, jelzett mechanikus szerkezet, stopper funkció, dupla ezüst (Ag) jelzett tok Működő, szép állapotban. Svájc 1871. d:50mm (a második tokon véset: Králik Sándor Budapest.) Králik Sámuel (Besztercebánya, 1815- Budapest, Králik Sámuel ( 1815 - 1886). 5 év bécsi inaskodás után Pestre vissza kerülvén Hahn/ Hayn Gáspár órásmester mellett dolgozik, 1840-b...