Májusi kaland (Eine Nacht im Mai). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1938. Rökk Marika és Viktor Staal szereplésével. Rendezte: Georg Jacoby. Litográfia, papír. Kiss P. jelzéssel a litográfián. Rovenszky Unitas nyomda, Bp. Ufa. Sérülésekkel, jobb alsó sarkában hiányos, hajtásnyomokkal, helyenként kissé foltos. 95×31 cm / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie ("Eine Nacht im Mai"), li...
Aki leigázta a tengert (Rulers of the Sea). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939-1941. Douglas Fairbanks jr és Margarete Llckwood szereplésével. Rendezte: Frank Lloyd. Litográfia, papír. Kellner Márkus, Bp. Paramount Pictures. Apró sérülésekkel, felső részében egy hajtásnyommal, helyenként kissé foltos. 95×31 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie ("Rulers of the Sea"), lithogra...
Egy asszony három élete (All This, and Heaven Too). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Charles Boyer, Bette Davis szereplésével. Rendezte: Anatole Litvak Litográfia, papír. Kenyeres jelzéssel a litográfián. Kellner Márkus, Bp. Warner Brothers, First National. Sérülésekkel, helyenként kissé foltos. 95×31 cm / Vintage Hungarian poster of the Hollywood movie ("All This, and Heaven Too"), lith...
cca 1930 A hosszú élet titka a mindennapi Ovomaltine. Plakátterv. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán Globus nyomda bélyegzőjével. Lap tetején kisebb szakadásokkal, kissé foltos. 26x18 cm
cca 1930-40 Hollywood valódi email lack rouge, Valery Budapest, kisplakát, litográfia, papír, jelzés nélkül, kisebb törésnyomokkal, kissé hullámos, 17,5×26,5 cm.