11619.
414. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Leonardo márkájú: A megvesztegetés, műgyanta szobor, fa talpon. Kopott, restaurált, jelzett, m: 21cm