1 200 Ft
1913 Atlasz a magyar történelem tanításához. Szerk.: Dr. Kogutowicz Károly. Bp.,1913, Magyar Földrajzi Intézet Rt., (4)+20+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, kissé foltos, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.