Térképek Tételek száma: 80
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2551941
13708
414
Maps
Brunn's Karte der Lechthaler und Algäuer Alpen und des Bergenzer Waldes,1:250.000, München, Oscar Brunn, szakadt borítékkal, 54x68 cm 2548711
13709
414
900
Maps
cca 1936 Csongrád vármegye, 1.375.000, Pest, M. Kir. Állami Térképészet, vászonra kasírozva, 24x32 cm 2573447
13710
414
Maps
5 db vízi sport és város térkép Duna, Tisza, Esztergom, Szolnok, Kiskörei víztározó horgász térkép stb cca 1970 2548473
13711
414
5500
Maps
Mátra térképe, kiadja: Kókai Lajos, Klösz Térképészeti Műintézet Rt., 1:50 000, 59×84 cm 2564018
13712
414
Maps
cca 1910 Lago Maggiore, Olaszország / Italy térkép 56x41 cm 2564053
13713
414
Maps
A napóleoni háborúk 3 csatájának térképe a XIX. sz. végéről Bataille de Wagram, Héliopolis, Moskowa. 27,5x20 cm Kis beszakadásokkal 2564024
13714
414
Maps
1866 A porosz-osztrák-olasz háború térképe. Litográfia 45x41 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war lithography 2564006
13715
414
Maps
cca 1910 Milano-Pavia környékének térképe. / Map of Milano Pavia 42x57 cm 2564041
13716
414
Maps
1866 A porosz-osztrák-olasz háború Münchengrätzi csata térképe. Litográfia 51x46 cm / Map of the Prussian-Italian-Austrian war with tears. Allgemeine Übersichts Karte der Kriegsshauplatze - zum Werke: Österreichs Kämpfe im Jahre 1866. 2476970
13717
414
Maps
cca 1870-1880 Österreich-Ungarische Monarchie, 1:500.000, Stieler's Schul-atlas N. 19.. Gotha, Justus Pethes, foltos, 24,5x31 cm 2564083
13718
414
Maps
Königreich Bayern nach der letzten Grenz Berichtigung bearbeitet. Tranquillo Mollo (1767-1837): Bajororoszág színezett rézmetszetű térképe. / Etched map of Bavaria 40x34 cm 2560553
13719
414
Maps
1969-1970 Magyarország autóbusz hálózata térkép. 66x72 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft