1957 A Magyar Népköztársaság közigazgatási térképe. 1 : 500.000. Bp., Kartográfiai Vállalat (Offset-ny.), hajtva, kisebb szakadásokkal, elvált borítóval, 115x75 cm
1923 Térkép kivonat Őriszentmiklós község kataszteri térképéről, méretarány: 1:2880, kiadta: M. Kir. Állami 9. Földmérési Felügyelőség, 4 db okmánybélyeggel, 26x29 cm
1913 Atlasz a magyar történelem tanításához. Szerk.: Dr. Kogutowicz Károly. Bp.,1913, Magyar Földrajzi Intézet Rt., (4)+20+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, kissé foltos, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
cca 1880-1900 Osztrák-Magyar Monarchia, 3 db katonai térkép: Fiume und Delnice, Zone 24 Col. XI., 1 : 75.000 + H.9. (Triest), 1: 300.000 + H.10. (Pola), 1 : 300.000. K.u.k. militär-geograpisches Institut. Hajtva, közte sérült, foltos, 58x46,5 cm, 63x53 cm