Térképek

Tételek száma: 80

1941 Magyarország politikai térképe, rajta visszatért területekkel és Nagymagyarországgal, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, hajtott, kis szakadásokkal, a hátoldalán bejegyzésekkel, 25x38 cm
13732.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
Carte du Pilotage du Danube du km 1075 (Confluent de la Nera) au km 931 (Drobeta-Turnu Severin). Bp., 1976. Comission du Danube (Dunabizottság). Kihajtható Duna révkalauz térkép a Néra összefolyásától Szörényvárig. 1:10000. Francia és orosz nyelvű bevezetővel. Aranyozott vászonkötés. / Danube fold-out map from the Nera to Turnu Severin. 1:10000. With introduction in French and Russian languague. In linen binding.
13733.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Vegyes külföldi és magyar térkép tétel (Szeben vármegye, Europe and the Near East, stb.), 9 db, vegyes állapotban
13734.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
ÁTI kisatlasz. Földrajz leírás, statisztikai adatok. Bp., 1934, Magyar Királyi Állami Térképészeti Intézet. Kopott félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
13735.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
cca 1930 Offizielle Karte des Österr. Automobil-Club, Blatt 6, Kitzbühel-Partenkirchen-München-Burghausen. 1: 200.000, Wien, Kartograpischen, früher Militärgeographischen Institut. 16 p. Osztrák autóstérkép, kihajtható főtérképpel és több kisebb méretű térképpel, korabeli hirdetésekkel, helyenként kissé foltos, 79x53
13736.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
cca 1965-1970 Blaha Lujza téri aluljáró építkezése idejére érvényes autóbuszvonalak térképe, 24x33 cm
13737.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
cca 1880-1900 Történelmi-földrajzi atlasz. Bécs, Hölzel Ede, 10 t. (színezett kőnyomatos térképek). Szélein kisebb sérülésekkel, sérült, foltos kiadói papírborítóban, 33,5x26 cm
13738.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00
Zenta és környékének katonai térképe, vászontérkép, 57×40 cm
13739.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
cca 1910 Balkan-Halbinsel / Balkán-félsziget nagyméretű térképe, 1 : 250.000, hajtva, szakadásokkal, 117x107 cm
13740.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
cca 1910 Ausztria-Magyarország térképe / Map of Austria-Hungary két lapból 50x31 cm széle kissé sérült
13741.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
13742.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57
1939 A Keleti-Mecsek turista térképe, kiadja: Pécs Szabad Királyi Város Idegenforgalmi Irodája, két apró lyukkal, 35×31 cm
13743.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft