1941 Magyarország politikai térképe, rajta visszatért területekkel és Nagymagyarországgal, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, hajtott, kis szakadásokkal, a hátoldalán bejegyzésekkel, 25x38 cm
Carte du Pilotage du Danube du km 1075 (Confluent de la Nera) au km 931 (Drobeta-Turnu Severin). Bp., 1976. Comission du Danube (Dunabizottság). Kihajtható Duna révkalauz térkép a Néra összefolyásától Szörényvárig. 1:10000. Francia és orosz nyelvű bevezetővel. Aranyozott vászonkötés. / Danube fold-out map from the Nera to Turnu Severin. 1:10000. With introduction in French and Russian languague. In linen binding.
cca 1930 Offizielle Karte des Österr. Automobil-Club, Blatt 6, Kitzbühel-Partenkirchen-München-Burghausen. 1: 200.000, Wien, Kartograpischen, früher Militärgeographischen Institut. 16 p. Osztrák autóstérkép, kihajtható főtérképpel és több kisebb méretű térképpel, korabeli hirdetésekkel, helyenként kissé foltos, 79x53