Térképek

Tételek száma: 80

cca 1870 Arader Comitat (Arad Vármegye) térképe, német nyelven, színes litografált határszínezéssel, vászonra kasírozva, a papír szelvények részben elváltak a vászontól, 37x53 cm
13744.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43
Magyar Szent Korona országainak fontosabb települései és közigazgatása az 1910-es években, régi térkép modern változata, laminált, 45x66 cm
13745.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
13746.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
Magyarország történelmi, földrajzi, népességi, stb. térképei, 13 db melléklet a Pallas Nagy Lexikonából, különböző méretben és állapotban
13747.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
1990 A budapesti Farkasréti temető térképe, cca. 1 : 2500, Bp., Budapesti Városvédő Egyesület, 58x42
13748.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57
1979 Magyarország földrajzi név tára Csongrad megye. 63x58 cm
13749.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
Veszprém, Baranya és Szabolcs-Szatmár megye közúti térképe, a közúti igazgatóságok kiadásai, 1:400 000, 1:200 000, hajtottak, 30x40 cm, 57x82 cm
13751.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
Székelyföld térképe, modern reprint, hajtva, 82,5x67 cm
13752.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14
cca 1941 Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye térképe, 1 : 430.000, Bp., M. kir. honv. Térk. Int., hajtva, kis sérülésekkel, 49,5x35 cm
13753.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86
1896 Jelentékenyebb folyóink vízjárásának átnézete, térkép, ragasztott, 41×65 cm
13754.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
cca 1890-1900 Gömör és Kis-Hont megye térképe, hiavatalos adatok alapján átdolgozta: Czakó István, Kogutowicz Manó: Megyei térképek. 1:390000. Sérült, 30x24cm
13755.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29
2 db Budapest facsimile térkép: Budapest főváros tájékozási tervrajza. Budapest Aigner féle térképe 66x46 cm 60x42 cm
13756.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft