cca 1914 Justh Gyula (1850-1917) politikus saját kezű sorai, Abbáziából haza feleségének egy őt is ábrázoló fotólapon, foltos, elmosódott írással, 9x14 cm
cca 1915 Kocsis Imre (?-?): Korinthusi oszloprend és pillérek, 2 db rajz. Tus. papír, jelzett, kissé sérült, lyukasztott, kissé foltos, 79x58 és 56x82 cm
1929 Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) festőművész részére kiállított levél, mely szerint a Képzőművészek Új Társasága rendes művésztagjai közé felvette. Rózsa Miklós (1873-1945) művészeti író, a KUT igazgatójának autográf aláírásával, fejléces papíron. Sérült, hajtásnyommal, foltos