Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 284
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2585249
19000
414
480000
Jewellery
Arany (Au/14k) nyaklánc, h:60cm medállal, medál 9db smaragddal 0,7ct és 1 db korund 20ctkővel ékítve, bruttó: 18,8g, jelzett, bordó bársony dobozban.
Kikiáltási ár:
480 000 Ft
2585268
19001
414
360000
Jewellery
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
2585252
19002
414
220000
Jewellery
Arany (Au) karlánc, jelzett, h:19cm, nettó:14,9g
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
2585267
19003
414
220000
Jewellery
Brilliáns csiszolású gyémánt 0,32 carat / E/VS 1. (4,40-4,47X2,7 mm), certifikáttal. (IGI)
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
2585251
19004
414
160000
Jewellery
Arany (Au) monogrammal díszített férfi pecsét gyűrű, jelzett, m:65, bruttó:10g
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
2585254
19005
414
160000
Jewellery
Arany (Au) nyaklánc, jelzett, h:56cm, nettó:10g
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
2585253
19006
414
100000
Jewellery
Arany (Au) karlánc, jelzett, h:21cm, nettó:7,2g
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2585250
19007
414
120000
Jewellery
Arany (Au) ónixxal ékített férfi pecsét gyűrű, jelzett, m:67, bruttó:8g
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2585331
19008
414
95000
Jewellery
Ezüst (Ag) 3db váza, jelzett, kopott, bruttó: 365g, m:cca. 19cm 2590067
19009
414
100000
Jewellery
Arany (Au/18k) Női gyűrű, briliánsokkal (8db) cca. 0,04ct ékítve, jelzett, bruttó:5,3 g, m:52
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
2585257
19010
414
40000
Jewellery
Ezüst (Ag/925) Női gyűrű törmelék smaragddal és rubinnal ékítve. br:10,9g, m:59, jelzett 2592569
19011
414
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) karlánc, 2db, jelzett, h:19cm, nettó:11g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft