1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany és ezüst fokozata" zománcozott aranyozott Br, ezüstözött Br kitüntetések (6db/2xklf) eredeti és nem eredeti mellszalagon, dísztokban T:2 az ezüstözés kopott, az egyik tok sérült
NMK 696, 697