Asszonyi Tamás (1942-) 1980. "Szovjet-magyar közös űrrepülés 1980" egyoldalas Br plakett jelzés nélkül (59mm) + 1980. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Magyarország-Belgium 1980" Br emlékérem (65x55,5mm), a két emlékérem egy nagyobb, nem saját tokban T:1- patina
Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő" kétoldalas bronz emlékérem, eredeti sérült tokban (36mm) T:1-
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Szövetkezeti Munkáért - Magyar Szövetkezeti Liga / Isten-Haza-Család-Munka" kétoldalas aranyozott Br emlékérem (80mm) T:2- patina, ph, kopott aranyozás, több helyen anyaghiány
Berán Lajos (1882-1943) / Iván István (1905-1968) 1943. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Születésének 75. Évfordulójára - 1943. június 18" bronzozott hadifém emlékérem (49,5mm) T:1- bronzozás erősen lekopott