Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 226
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2596321
30989
414
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - A nagy árvíz emlékére - Wesselényi Miklós / Pesti árvíz 1838" jelzett Ag emlékérem (36,40g/0.835/42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina Adamo BP26 2564316
30990
414
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1990. "Magyar-Finn Baráti Körök IV. Országos Találkozója - Szeged 1990. Szeptember 14-16." kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2571860
30991
414
30000
Numizmatika
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek I - Szent László, Szent István, Szent Imre" 3db-os jelzett Ag emlékérem szett dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (3x32,4g/0.925/40mm) T:1- (eredetileg PP) 2336384
30992
414
Numizmatika
Gács Lajos (1905-1981) ~1942. "A Rádió Újság magyar-nóta pályázata Laszgallner Ernő emlékverseny" aranyozott Br plakett, előlapon "Karácsonyi Géza - 1940" gravírozás (89x59mm) T:2 kopott aranyozás 2585725
30993
414
Numizmatika
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1931. "Róna József 1861-1931" egyoldalas bronz emlékplakett (45x69mm) T:1- hátlapon felszíni karcok HP 2636. 2585723
30994
414
Numizmatika
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1932. "Magyar Úszó Szövetség 1907-1932" bronz emlékérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel, hátlapon ragasztónyom (60mm) T:1-,2 2585721
30995
414
30000
Numizmatika
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1938. "A SZENT ISTVÁN ÜNNEPEK EMLÉKÉRE" plakett fém öntőformája, jelzetlen, Greff Lajos hagyatékából (135x135mm) T:1- kis patina 2592062
30996
414
Numizmatika
Győrfi Sándor (1951-) 1986. "Káplár Miklós születésének 100. évfordulójára 1886-1986" egyoldalas Br emlékérem eredeti tokban (90mm) T:1- patina 2588555
30997
414
Numizmatika
Hetés György (1921-1998) 1989. "Krúdy Gyula 1878-1933" Br emlékplakett (90mm) T:2 2545940
30998
414
Numizmatika
Horváth János (1940-) 1981. "50 éves a Magyar Élettani Társaság" Br plakett (90mm) T:1- CS 917. 2567323
30999
414
Numizmatika
Iván István (1905-1968) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (80mm) T:2 2542589
31000
414
Numizmatika
Iván István (1905-1968) DN "Budapest - Rákóczi Ferenc" Br emlékérem (80mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft