1867-1869. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya", a medalionban "XVIII" római számmal, mellszalag nélkül T:2- sérült fül Hungary 1867-1869. "Distinction for 18 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class" decoration without ribbon C:VF damaged ear NMK 149.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with ribbon C:XF NMK 249.
1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" bronz kitüntetés mellszalagon T:2 felszíni karc Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decoration with ribbon C:XF surface scratch NMK 250.
1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- kis patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:VF small patina NMK 249.
1915. Ferenc József : Népeimhez! A királyi szózat a nemzethez 1915. május 23-án. Minikönyv medál dombornyomott fém borítóval, "A világháború emlékére" felirattal (24x22mm)
1939. "A Magyar Érdemrend tisztikeresztje hadiékítménnyel és kardokkal" zománcozott, aranyozott kitüntetés osztrák fémjellel (0.800) és "CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien)" gyártói jelzéssel, függőleges tűvel T:1- kis zománchiba Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Officer's Cross with a war decoration and swords" enamelled, gilt decoration with Austrian hallmark (0.800) and with "CFR (C.F. Rothe &...