Kerámiák Tételek száma: 129
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2566580
11012
414
Art-ceramics
Bozsik Kunszentmárton, füles váza népi dekorral, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, mázhibákkal, lepattanással m: 16 cm 2523183
11013
414
Art-ceramics
Iparművész kerámia kévés készlet. Jelzett, minimális kopással. Komplett hat személyes 2541119
11014
414
Art-ceramics
Kovács Karolina (?-): Mázas kerámia óra, jelzett, elem nélkül, máz alatt hajszál repedésekkel, d: 27,5 cm 2590742
11015
414
Art-ceramics
II. Leopold B.F. (Boch Fr?res Keramis) jelzett dísztányér, mázalatti, matricás, fajansz, Habsburg-Lotaringiai Mária Henrietta belga királyné és II. Lipót belga király képmásával és 17 különböző tartományok címereivel díszítve. Belgium 1880 körül. Korának megfelelő mázrepedésekkel. d: 23,5cm 2585911
11016
414
Art-ceramics
Vankóné Dudás Juli (1919-1984): Virágok. 3 db kézzel festett kerámia csempe, 15x15 cm, hibátlan állapotban 2596192
11017
414
Art-ceramics
Badár Balázs, ifj. (1896-1972): Mázas kerámia váza. Jelzett, alján apró lepattanások, tetején sérült, javított, m: 27,5 cm 2596214
11018
414
4600
Art-ceramics
Illár Erzsébet (1940- ): Ülő lány. Égetett agyag, jelzett, kis sérüléssel, javítással, 20x18,5 cm 2587942
11019
414
Art-ceramics
M. Kiss Katalin (1941- ): Retró váza. Fehér és barna mázakkal festett mázas kerámia. Jelzett. m: 20,5cm 2588921
11020
414
Art-ceramics
Vékony Sándor (1913-2000): 4 személyes teás szett. Színes mázakkal festett népi cserép. Kopásokkal, lepattanásokkal. Jelzett: Vékony HMV. Első önálló kiállítása szülővárosában 1983-ban volt. 1988-ban Pro Urbe díjat kapott. 1954-ben lett népi iparművész.1956-ban kapta meg a Népművészet Mestere címet. 2590523
11021
414
Art-ceramics
Szécsi Kerámia Budapest: Hímző menyecske. Színes mázakkal festett fali kerámia. Jelzett. Hibátlan. m: 30 cm 2592499
11022
414
Art-ceramics
Mihály Béla: Ikebana váza. Színes mázakkal festett kerámia. Kopásnyomokkal, 12x12x9cm 2592518
11023
414
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-2013): Oroszlános tál, mázas kerámia , halványan jelzett,, hibátlan, d: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft