Zsolnay 2db nyuszi figura, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyom... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-2db-nyuszi-figura-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasnyomokkal-m6-7~II2592984
2592984
11252
414
Leírás: Zsolnay 2db nyuszi figura, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m:6-7
: karap_norbert