Üvegtárgyak Tételek száma: 122
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2589567
11430
414
30000
Glass-objects
Daum Nancy TIP jelzéssel: Díszváza. Fújt üveg, überfangglas, savmaratásos technikával díszített. Kopásnyomokkal. m: 20 cm 2586005
11431
414
Glass-objects
Hungária Szikvízgyár Kispest kék szódásüveg (Sefelin Lajos ón szódafej, jelzett) és egyéb csatos üvegek, korának megfelelő állapotban, m: 20-27 cm 2594197
11432
414
Glass-objects
Kristály pezsgősvödör, formába öntött üveg, apró csorbákkal, m: 23 cm, d: 19 cm 2541527
11433
414
Glass-objects
Retró sárga lámpabúra, kopott, m:16cm 2541450
11434
414
Glass-objects
2 db esküvői talpas borospohár, kopott, jelzés nélkül, m:23cm 2541438
11435
414
Glass-objects
Üvegkosár, kopott, jelzés nélkül, m:17cm 2504567
11436
414
600
Glass-objects
3 db üvegpohár, aranyozott csíkkal, hibátlan m: 11,5cm 2535079
11437
414
Glass-objects
Ólomkristály bőségszaru, matricával jelzett (Hermán József Csákvár), metszett, kopásnyomokkal, h: 20 cm, m: 12,5 cm 2562162
11438
414
3400
Glass-objects
Nagyméretű bordó üvegváza, kopásnyomokkal, m: 26,5 cm 2572828
11439
414
2200
Glass-objects
Rózsamintás üveg kínálótál, kopásnyomokkal, apró csorbákkal, 25×14×12 cm 2566903
11440
414
Glass-objects
Antik italos üveg, Nelken (szegfűszeg) felirattal, fújt üveg, dugó nélkül, korának megfelelő állapotban, m: 22,5cm 2596941
11441
414
Glass-objects
2 db lábas ólomkristály kínáló tálka d: 11cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft