Kass János (1927-2010): Menyecske. Rézkarc, selyem, jelzett a karcon. 9x5 cm. Országos Gumiipari Vállalat, Bp., újévi üdvözlőlapja részeként, fedlap hiányzik.
cca 1939-1940 Menyhárt József (1901-1976): 3 db alkalmi kisgrafika (karácsony, újév, gyermek születése), foltos állapotban, 13x11 cm és 18,5x10 cm között
1982 Magyar Kisgrafika. Kisgrafika Barátok Köre. Kiadói félvászon kötésű mappában. Számozott:325/550. Eredeti metszetekkel, többek közt Kass János, Bálványos Huba, Banga Ferenc, Stettner Béla grafikáival, össz. 23 db alkotás (hiányos, 24 db grafikával komplett). Klf. technikák, klf. méretben. Részben jelzett. Kass János, Rozanits, Strebenz. Lapméret: 24x15 cm Gyorsárverésre
10 metszet a Kisgrafika Barátok Köre kiadványa a Lipcsében megtartott VIII. Európai Ex Libris Kongresszus emlékére. Többek között Gross Arnold linómetszetével. 17x25 cm