Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10459.
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz. végén/XX. sz. elején működött magyar festő: Történelmi jelenet. Olaj, vászon. 30x38 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
10461.
Osakai festő után: Gésák hóesésben. Vegyes technika, selyem. Üvegezett, kopott, fakeretben. 1800 körüli osakai festő után készült másolat. Másolta Nagy Miklós 1942.
10462.
Jelzés nélkül, 1920-30 körül működött magyar festő (Rudnay Gyula növendéke?): Hölgy enteriörben. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80x60cm
10466.
Olvashatatlan jelzéssel vagy jelzésekkel: FTC szurkoló vagy más egyéb a Ferencvároshoz, Fradihoz kapcsolható személyiség portréja, 1983. Ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 61,5×43 cm
10467.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. második felében működött romániai magyar grafikus: Ők ketten. Linómetszet, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben, 28x24 cm
10469.
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar művész: Jelmezterv (férfi). Akvarell, ceruza, papír, üvegezett keretben. 42×28 cm.
10470.
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar művész: Jelmezterv (hölgy). Akvarell, ceruza, papír, üvegezett keretben. 42×28 cm.