10462.
415. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
40 000 Ft
103,63 EUR, 114,29 USD
Jelzés nélkül, 1920-30 körül működött magyar festő (Rudnay Gyula növendéke?): Hölgy enteriörben. Olaj, vászon, kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80x60cm