10570.
415. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
100 Ft
Lázár K. jelzéssel: Remény az őszi erdőben. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x28,5 cm hullámos, keret nélkül, kopott paszpartuban.