Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 393
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2553422
10675
415
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Pár a tengerparton. Olaj, fa, kissé sérült (festék lepergéssel). Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 22,5×10,5 cm 2500550
10676
415
Olvashatatlan jelzéssel: Szerelem. Elektrografika, papír. 40x30cm. Jelzett. 1985, üvegezett sérült keretben. 2501162
10677
415
100
Olvashatatlan jelzéssel: Tájkép. Akvarellel, papír . , sérült keretben, 26x34cm 2459043
10678
415
26000
Olvashatatlan jelszéssel: Ház. Akvarell, papír, hullámos, jelzett, 28x38cm. 2442639
10679
415
Olvashatatlan (Varga...?) jelzéssel: Hölgy kalapban. Olaj, vászon. 70×50 cm 2442646
10680
415
7500
Olvashatatlan (Varga...?) jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, vászon, felső részén kisebb benyomódással, 70×50 cm 2554239
10681
415
Olvashatatlan jelzéssel: Tanya. Olaj,karton, sérült fakeretben, 33x50cm 2558409
10682
415
Olvashatatlan jelzéssel: Portré, 1921. Pasztell, karton. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben. 60x46 cm 2580807
10683
415
Olvashatatlan (Dániel...?) jelzéssel: Kalapos hölgy, 1910-30 körül. Tus, papír, 25x17cm, üvegezett korabeli fakeretben. 2580538
10684
415
Olvashatatlan monogrammal: Virág csendélet, 1970. Akvarell, papír, 22x17,5cm, üvegezett fakeretben. 2562316
10685
415
Olvashatatlan jelzéssel: Am Hammersdörfer Berg. akvarell, papír. Jelzett. 31x21 cm 2561561
10686
415
Olvashatatlan jelzéssel: Fácán az erdő szélén. Tempera, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 35×50 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft