Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 393
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2500492
10795
415
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Fohász. Ceruza, Papír. 43×30 cm 2504788
10796
415
3800
Jelzés nélkül: 4 db karikatúra. Vegyes technika, 4 db papír 1 db kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 70x26 cm 2504782
10797
415
Jelzés nélkül: Gondolkodó. Szén, papír kartonra kasírozva. Sérülésekkel. 59x41 cm 2608152
10798
415
Jelzés nélkül: Divatrajzok, 25 db, vegyes technika, papír, 29×20 cm 2608784
10799
415
Jelzés nélkül: Kacsák. Olaj, vászon. Sérült fa keretben, 58x36 cm 2608779
10800
415
Jelzés nélkül: Hazafelé. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben, a kereten apró sérülésekkel, 68,5x47,5 cm 2568404
10801
415
11000
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. elején működött festő alkotása: Romos kapu. Akvarell, papír. Dekoratív, sérült üvegezett fa keretben. 24x15,5 cm 2461715
10802
415
Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Alak vázával. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 70x100 cm 2421045
10803
415
Jelzés nélkül: Gyerek portré. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült keretben, 61×46 cm 2493361
10804
415
15000
Kurbel József (?-?), kárpátaljai XX. sz. festő: Imádkozó szent. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 80x60 cm 2561638
10805
415
Jelzés nélkül: Szerelmesek. Olaj, fa. Dekoratív, sérült fa keretben. 16,5×12 cm. 2561450
10806
415
Jelzés nélkül: Behavazott táj. Tempera, papír, kissé vetemedett. Üvegezett, sérült fa keretben. 10,5×15 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft