Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 393
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2608143
10519
415
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kondor Béla jelzéssel: Alak. Olaj, ceruza, falemez. Sérült. 74,5×65 cm 2608134
10520
415
VM monogram (?) jelzéssel: Profán ikon, 1968. Vegyes technika, applikáció, farost. Sérült. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 60×50 cm 2608095
10521
415
Bortnyik jelzéssel: Lakótelep. Tus, papír, sérült, foltos. 59,5x32 cm 2608092
10522
415
Bortnyik jelzéssel: Lakóépület. Tus, papír. 53x23 cm 2607798
10523
415
Hellmann (?) jelzéssel: Anya gyermekével. Lavírozott tus, papír, kissé sérült. Üvegezett fakeretben, 28×15 cm 2603477
10524
415
Kúnffy jelzéssel: Ökrök. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 65×81,5 cm 2602657
10525
415
Veér jelzéssel: Vízparti táj. Akvarell, ceruza, papír, 42×32 cm 2602605
10526
415
Szamosy V. jelzéssel: Krisztus. Ceruza, papír. 44x30 cm 2602543
10527
415
8500
Hercegfalvy jelzéssel: Libapásztorlány. Olaj, vászon. Feltekerve. 64,5x84 cm 2602460
10528
415
Király jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon. Feltekerve, sérült. 51x62 cm 2602446
10529
415
Renoir jelzéssel: Női félakt. Olaj, vászon. Feltekerve. 55x41 cm 2602359
10530
415
30000
Dermény A. József jelzéssel: Akt. Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, 70×75 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft