Mártonfi Benke Márta (1958-): Őszi lombsátor (Körös holtág), 2021. Ola... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Martonfi-Benke-Marta-1958-Oszi-lombsator-Koros-holtag-2021-Olaj-farost-jelzett-Ha~II2607727
2607727
10271
415
46000
Kikiáltási ár:
46 000 Ft 122,02 EUR , 131,43 USD
Leírás: Mártonfi Benke Márta (1958-): Őszi lombsátor (Körös holtág), 2021. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 67x70 cm
: tm