40 000 Ft
103,63 EUR, 114,29 USD
Új nap alatt Pécs 1944-74. 12 lapos rézkarc mappa, Bizse János, Soltra Elemér, Erdős János, Bérces Gábor grafikáival. Rézkarc, papír, mind jelzett, mindegyik külön lapon, hártyapapírral védve. Hiányos, 2 db Bizse János rézkarc hiányzik (előzéklapon tollas felirattal jelölve a hiány). Kiadói műbőr kötésű mappában, karton tokban. Kb. 31x40 cm