Viski János (1891-1987): Juhászok. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Viski-Janos-1891-1987-Juhaszok-Olaj-vaszon-jelzett-Fa-keretben-70x50-cm-kis-serulessel~II2609107
2609107
10436
415
90000
Leírás: Viski János (1891-1987): Juhászok. Olaj, vászon, jelzett. Fa keretben, 70x50 cm kis sérüléssel / oil on canvas, signed, framed