Fontos Sándor (1920-1991): Kendős nő. Vegyes technika, farost, jelzett, hátoldalán autográf ajándékozási sorokkal Losonci Miklós (1929-2010) művészeti író részére. Üvegezett fa keretben, 40×25 cm
Forgács István (1915-): Jelenet, 1940-es évek. Tempera, ceruza, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fa keretben, 22,5×43,5 cm. Forgács István Szegeden született, majd 1933-tól a Képzőművészeti Főiskolán tanult, később Aba-Novák Vilmos hatása alá került. Ez az árverésünkön szereplő alkotásán is megmutatkozik. / Pencil and tempera on paper, signed, framed.
Für Emil (1967-): Halászlé, 2004. Ceruza, akril, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 42×59 cm / Fish soup. Pencil and acrylic on paper, signed, with autograph description on the reverse.