Festmények és grafikák Tételek száma: 458
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2599090
10156
415
Hernádi Paula (1947- ): Ezeregyéjszaka...I. Litográfia, papír, jelzett, számozott (49/50), kissé foltos. Üvegezett alumínium keretben, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 33×24 cm 2599534
10157
415
48000
Herpai Zoltán (1951-2011): Piros virág Velencében. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Fa keretben, 30×40 cm 2569980
10158
415
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (38/40). 37x25 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered (38/40), 37x25 cm. 2602242
10159
415
24000
Hincz Gyula (1904-1986): Alakok. Filctoll, papír, jelzett a paszpartun. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben, 9×6 és 9x11 cm 2571176
10160
415
Horváth Iván (1935-): Táj (cím nélkül), 1973. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, paszpartu teteje papírra kasírozva, 12x17,5 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2598751
10161
415
Horváth Iván (1935-): 10 db akvarell, monotípia és vegyes technikájú mű. Jelzettek, papíron, kartonon kb 20x30-30x40 cm ig 2571146
10162
415
Horváth Iván (1935-): Robbanás (cím nélkül), 1975. Monotípia, papír, jelzett, paszpartuban, 17x23 cm. Soós Imre (1921-2013) műgyűjtő, művészeti író, a Kisgrafika folyóirat szerkesztője, a Magyar Nemzeti Galéria Baráti Köre alelnökének hagyatékából. 2606291
10163
415
David Hudson (1962-): Ausztrál bennszülött festmény. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett fakeretben. 42×51 cm 2404694
10164
415
11000
Illés Árpád (1908-1980): Portré, 1930. Tus, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. Lapon apró foltokkal. 21,5x15 cm 2607065
10165
415
Illés Árpád (1908-1980): Napocska (cím nélkül). Linómetszet, papír, jelzett. Számozott: 2/100. Lap alján Illés Árpád autográf ajándékozási soraival. 13x10,5 cm 2602267
10166
415
ifj. Imre István (1950-): Vízimalom. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (89/100). Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 24,5×28,5 cm 2580504
10167
415
Istókovits Kálmán (1898-1990): Temetés. Rézkarc, papír, jelzett, 30,5x25,5cm, kissé foltos. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett fakeretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft