Kende Géza (1889-1952): Táborozók. Olaj, vászon, jelzett. Reprezentatív, levél- és gyümölcsdíszes korabeli, kissé sérült fakeretben. 100x100 cm. Kende Géza művei nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelmben, mivel 1919-ben az Egyesült Államokba vándorolt ki. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Kézdi-Kovács Elemér saját kezű tanulmányrajzai, köztük London és angol és magyar nyelvű sorokat is tartalmazó kéziraton, tus, jelzés nélkül, papír, gyűrődésnyommal az egyik sarkán, 19x31 cm
Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976): Katona puskával. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: a művész hagyatéka. Lapszéli apró szakadásokkal. 35x25 cm