Festmények és grafikák Tételek száma: 458
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2603404
10276
415
Mende Gusztáv (1899-1963): Soproni részlet. Fametszet, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 24×16 cm 2599488
10277
415
Méhész Tamás (1940-): Tél. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 13×18 cm 2602303
10278
415
Melocco Miklós (1935-): Próbababák. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27,5×39 cm 2374682
10279
415
24000
Mersits Piroska (1926-1988): Fehér fák. Vegyes technika, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben. 60x43 cm 2522094
10280
415
Mészáros Gergő: Kinyújtott kéz. Rézkarc, papír. Jelzett. 19,5x29 cm 2522093
10281
415
Mészáros Gergő: SMS. Algráfia, papír. Jelzett. 24,5x29 cm 2531795
10282
415
Mészáros Gergő: Szerelem Budapesten. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül. 24x29 cm 2528743
10283
415
3200
Mészáros Lajos (1925-1971): Patak. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap szélén apró foltokkal, 29,5×39,5 cm 2489173
10284
415
30000
Miháltz Pál (1899-1988): Fények (Kert, Faluvége), 1941. Pasztell, papír, jelzett. Hátoldali Nemzeti Szalon töredékes címkéjével. Feltehetően kiállítva: Uj Művészek Egyesülete kiállítása, Nemzeti Szalon, 1942. április 5.-19., 104. ("Kert") v. 105. tétel ("Faluvége" címmel). Kartonra kasírozva. 70×53 cm 2411842
10285
415
Mohácsi Regős Ferenc (1917-2003): A 100 éves Mátyásföld. Filc, papír. Plakát terv, több kis képből. Mindegyik jelzett. Össz. 70x57 cm 2603645
10286
415
Molnár Z. János (1880-1960): Asztali csendélet. Olaj, rétegelt lemez, jelzett, sérült. 27x21 cm 2599964
10287
415
Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában. Munkácsy egyetlen rézkarca, papír, jelzett a karcon, foltos, 20×28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft