Festmények és grafikák Tételek száma: 458
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2599684
10384
415
Szőnyi István (1894-1960): Szántás. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 21×29 cm 2606276
10385
415
Szőnyi István (1894-1960): Macska az ablakban. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 25,5×30,5 cm 2599666
10386
415
Szőnyi István (1894-1960): Betakarítás. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben 9,5×14 cm 2492474
10387
415
Sztronga József (?-?), működött a XX. sz elején: Jézus, 1906. Ceruza, papír, jelzett. Lapon apró foltokkal. Üvegezett fa képkeretben, 40×27 cm 2602294
10388
415
42000
Szüle Péter (1886-1944): Olvasó hölgy portréja. Olaj, vászon, jelzett. Restaurált. Dekoratív fakeretben, 60×50 cm. 2599577
10389
415
40000
Tallós (Funcsler) Móric Lajos (1907-): Virágok. OIaj, vászon, jelzett. 72x62 cm. Dekoratív, sérült fakeretben. 2603451
10390
415
Tamás Anna (?-): Havas táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 31,5×45 cm 2603442
10391
415
Tamás Anna (?-): Vízparti táj. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 31,5×45 cm 2603457
10392
415
Tamás Anna (?-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 31,5×45 cm 2480250
10393
415
Tamás Ervin (1922-1996): Pesti Dunapart a Hungária malommal és hajókkal (mai XIII. ker.), 1943. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 33,5×48,5 cm 2589294
10394
415
Tavaszy Noémi (1927-2018): A bölcsőtől... Katona József sorozat), 1991. Linómetszet, papír. Jelzett. Próbanyomat. Paszpartuban. 35x49,5 cm. Egyedi, gyűjtői darab! 2589290
10395
415
Tavaszy Noémi (1927-2018): Itt hasadt meg szíve... Katona József sorozat, 1991. Linómetszet, vegyes technika, papír. Paszpartuban. Jelzett. 35x49,5 cm. Egyedi, gyűjtői darab! Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft