Festmények és grafikák Tételek száma: 458
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2603614
10421
415
Varga István (1917-?): Hegedűs. Olaj, karton, jelzett, sérült. Dekoratív, kissé sérült fa képkeretben. 24x18 cm 2598945
10422
415
Varga Mátyás (1910-2002): Nagyvázsony. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 24×29 cm 2603930
10423
415
60000
Vasarely Victor (1908-1997): Vega 2. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (47/110). Az 1985-ben a Helikon Kiadónál megjelent mappából. 34,5×34,5 cm 2599772
10424
415
Vaszary János (1867-1939): Hölgy sziluett. Ofszet, papír, 30x42 cm 2599771
10425
415
Vaszary János (1867-1939): Verekedők. Ofszet, papír, 30x42 cm 2607228
10426
415
Vásárhelyi Antal (1950-): "Hogy fejemet a kanális vicsorgó vizébe kell dugnom!". Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. I/VII. számozással, 19×29,5 cm 2607416
10427
415
Végvári Beatrix (1958-): Zóna II.. Szitanyomat, papír, jelzett, próba II. 47x47 cm. 2601487
10428
415
Venczel Árpád (?-): Csendélet. Olaj, karton. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 46x30 cm. 2581582
10429
415
38000
Vén Emil (1902-1984): Templombelső, 1951. Olaj, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 39×37 cm 2545190
10430
415
3800
Vetlényi Zsolt (1967-): Liliom és almafa. Rézkarc, merített papír, jelzett, számozott: 54/100, 12,5×12,5 cm 2448526
10431
415
Vincze András (1914-1987): Faluvég (Alpár). Monotípia, papír, jelzett a paszpartun. 18x24 cm 2448532
10432
415
Vincze András (1914-1987): A dóm. Monotípia, papír, jelzett a hátoldalán. Felső része papírra kasírozva. Lap széle sérült. 50x23,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft