Wilckinson festménye után: John Hancock (1737-1793) az Egyesült Államok egyik alapítójának portréja, 1776 körül. Mezzotinto, papír. Jelzett a metszeten. Thomas Hart, London kiadása. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 22x15,5 cm