Josef Kriehuber (1800-1876): Maria von Marra-Vollmer (1822-1878), osztrák operaénekesnő portréja, 1846. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Apró foltokkal. 32x27 cm. Üvegezett fakeretben.
cca 1750 A braunschweigi választófejedelem Salzthalen kastélyának és kertjének látképe (Perspectivische Vorstellung des Kurfürstlichen Lust-Schlosses u. Gartens zu Salzthalen wie solches gegen den Garten zu gelegen). Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben 34x40 cm / engraving, framed
Franz Hanfstaeng (1804-1877): Richard Wagner (1813-1883) zeneszerző portréja, 1870 körül. Fotógravűr, papír, jelzett a fotógravűrön, lapszéli törésnyomokkal, 25x19 cm
Julius Geertz (1837-1902) után, Lüttmann litográfiája: Szerelmes levél (Der Liebesbrief). Litográfia, papír, jelzett a litográfián, papírra kasírozva. 15x18 cm
Bellony(i) László (1871-1913) festménye után: A tizenhárom aradi vértanu. Kromolitográfia, papír. Jelzett a litográfián: Bellony Laszlo 900. Kiadó tulajdonos: Székely Aladár könyv- és képkiadó Bp. Helyenként kissé foltos. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 52x64 cm
Wilckinson festménye után: John Hancock (1737-1793) az Egyesült Államok egyik alapítójának portréja, 1776 körül. Mezzotinto, papír. Jelzett a metszeten. Thomas Hart, London kiadása. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 22x15,5 cm