cca 1840 Dunai látkép acélmetszet Donaulandschaft. J. Richter Ignaz Raffalt után Triest, V. der Kunstl. Anstalt des Österreichischen Lloyd, 1856 20x14 cm Szakadással
Canaletto festménye után, metszette Fischer L.H.: Schlosshof (Schloss Hof), cs. kir. nyaraló a magyar határon, 1870-1900 körül. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, lap széle foltos. Üvegezett, kopott fa keretben. 21x42 cm
cca 1840 Mayer Vendégfogadója a Vadászkürthez" - Kőnyomatos reklámlap üvegezett keretben. Középen a hotel litografált látképével, Mayer's Gasthof - Mayer Vendég Fogadoja", ,,Hotel Mayer - Albergo Mayer, Pesth, Kleinbruckgasse zum Jägerhorn" felirattal. A látkép mérete 14,5 x 11,7 cm. A lapméret 21 x 17,7 cm, hátoldalán négy nyelvű reklám szöveg
Weinmann, Márk (Weinmann, Markus) (1740 k.-1810 k., pozsonyi rézmetsző): Hervey Jakab (Jamews Hervey, (1713-1758) portréja. Rézmetszet, papír. Jelzett a metszeten. Lap alján apró szakadással. 12x7 cm
1826. Orsova, Bánát. Litográfia. Weg nach Alt-Orsova. Bannat.". Adolph Kunike: Zwey hundert vier und sechszig Donau-Ansichten. c. könyvéből. 35x25 cm Üvegezett keretben
cca 1750 után Des Durchlauchtigst Herzoglichen Lothringischen Hauses Stamm-Tafel, wie solches in Röm. Kays. Maj. Francisco I. glorreichest blühet,... Augsburg, Matthäus Steutter, színezett rézmetszet, német nyelven, a Lotharingiai-ház családfája I. Ferenc (1708-1765) német-római császárig, Mária Terézia (1717-1780) magyar és cseh királynő férjéig, két helyen restaurációval, szakadásokkal, hajtásny...
cca 1850 Magyar zenekar Bécsben - die Lóczer ungarische National Musik Gesellschaft unter der Leitung des H. Kovács Josi in einer ihrer Produktionen auf dem k.k. priv. Theater in der Josephstadt. Színezett rézmetszet. Üvegezett keretben. 18x24 cm