12081.
415. Lezárult gyorsárverés
Fényképezőgépek, kamerák, kellékek
4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Fényképezőgép állvány, kopásnyomokkal, egyik lábat nem lehet kihúzni, sérült, h:97cm